Out – MUFA

Mérkőzés összefoglaló

“Egy hete vágtunk neki a hazai versenysorozatnak és már is a harmadik mérkőzésünket játszottuk a mai napon. Ellenfelünk a MUFA Repülő Korong SE volt, akik ANTT néven neveztek a Well Travel Ligába. A összecsapás érdekességét leginkább az adta, hogy alig fél éve még a csapatunk java abban a MUFA-ban játszott (Hallodigaz-e! néven ismertté válva), akik most az ellenfeleink voltak. A váltás oka csupán az egyesület Budapestről való elköltözése volt.
A mérkőzés elejét a hibákkal tűzdelt izgalom uralta, fej-fej mellett haladtak a csapatok (3-3). Ennél a pontnál begyújtottuk a rakétákat és meg sem álltunk a félidőig (8-3). A második félidő eleje, akár csak az első, felváltott pontszerzéseket hozott (10-4). Ekkor ellenfelünk az utolsó energiatartalékait mozgósítva megkezdte a hajrát, melyhez mi hibákkal asszisztáltunk, és felzárkóztak három pontra (10-7). De a rövidzárlat után jött az újabb feltámadás, megráztuk magunkat és 9 perc alatt lezártuk a mérkőzést 5 gyors, precíz ponttal, így beállítottuk a végeredményt, 15-7 ide. Ezzel a mai, helyenként akadozó játékkal továbbra is 100%-os a csapat.”