RAAB – Out

Mérkőzés összefoglaló

“A vasárnapi második mérkőzésünket a Raab csapatával vívtuk. A várakozásoknak megfelelően alakult minden. Csapatunk nagyobb játékerőt képviselve, a mérkőzést végig a kezében tartva, magabiztosan megnyerte. A meccset egy 5-0-ás villámrajttal kezdtük és az első félidőt követően 8-2-es vezetéssel vonultunk szünetre. A második félidő sem hozott meglepetést, pontot pontra halmozva megnyertük a mérkőzést (15-3). A játék során folyamatosan rotáltuk a játékosainkat, akárcsak az első meccsen. Ismét minden nevezett játékosunk (18) szerzett pontot vagy adott gólpasszt, akár többet is és ezzel mindenki oroszlán részt vállalt a győzelemből.
A Raab csapatában sok fantáziát látunk. Rutint, önbizalmat és magabiztosságot szerezve veszélyes ellenféllé válhat a közeljövőben. Folyamatos fejlődést mutatva még ebben az idényben behúzhatják első győzelmüket, győzelmeiket.”